بسته بندی در تبریز

ما با درک تمامی نیازمندیهای بسته بندی مورد نظر مشتریان، بهترین، خاص ترین و مناسب ترین راه حل ممکن را به آنان معرفی میکنیم.مجموعه تبریز چاپ با ارائه خدمات متمایز و با کیفیت در راستای بهبود رقابت پذیری مشتریان گام های موثری برداشته است، با توجه به موضوع زنجیره تامین، مجموعه تبریز چاپ به عنوان تامین کننده بالا دستی مشتریان خود، با تامین به موقع سفارشات حجیم مشتریان کمک شایانی جهت افزایش تولید و راندمان آنها نموده است. همچنین مجموعه تبریز چاپ  اطمینان خاطر کافی مشتریان جهت بهره برداری حداکثر از ظرفیت تولید آنها با تامین به موقع بسته بندیهای مورد نیاز در حجمهای بالا را جلب نموده است.

با بسته بندی مناسب انواع کالا و محصولات ( اقلام دارویی ، مواد غذایی ، لوازم خانگی ، کالاهای صنعتی و … ) میتوان آنها در تمام مراحل جابجایی ، حمل و نقل و انبار کردن تا رسیدن به دست مصرف کننده ، در مقابل عوامل مختلف محافظت کرد. بسته به نوع کالا و یا محصول از متریالهای مختلفی برای بسته بندی استفاده میشود که در میان انواع روش ها ، بسته بندی توسط کارتن ، رواج بیشتری یافته است. برای ساخت جعبه ها و کارتن های بسته بندی از مقوا استفاده میشود.در حال حاضر بیشتر تولیدکنندگان ، به دلیل قیمت ارزان ، وزن سبک و قابلیت چاپ پذیری بالای کاغذ و مقوا ، از جعبه و کارتن های مقوایی ، برای بسته بندی تولیدات خود استفاده میکنند..

مجموعه تبریز چاپ یکی از بهترین شرکت های کارتن سازی و جعبه سازی در تبریز میباشد که با داشتن سالها تجربه و با استفاده از مدرن ترین و مجهزترین دستگاه ها و کادر با تجربه و متخصص در زمینه طراحی گرافیک و با استفاده از با کیفیت ترین متریال اولیه ، قادر به طراحی و ساخت انواع جعبه های مقوایی در مدلهای مختلف با بالاترین کیفیت میباشد. شما عزیزان میتوانید جهت سفارش جعبه و سفارش کارتن با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. این مجموعه پس از ثبت سفارشات شما ، بلافاصله اقدامات لازم جهت ساخت سفارشات شما را انجام داده و آنها را در سریعترین زمان ممکن در اختیار شما قرار میدهد.


جعبه-سازی-تبریز
جعبه-سازی-تبریز
جعبه-سازی-تبریز

هارد باکس در تبریز

پک های ضخیم ، علاوه بر هارد باکس به عنوان جعبه سخت نیز شناخته می شوند؛ جعبه هایی که بسیار محکم بوده و برای حمل و جا به جایی اشیای آسیب پذیر و یا بسیار ارزشمند استفاده می شود. برای مثال می توان به جعبه های بسته بندی قطعات الکترونیکی و قطعات خودرو، گوشی موبایل، زیورآلات، کادو، برخی از خوراکی ها، برخی از لوازم منزل و … اشاره کرد.

برای ساخت چنین باکس هایی از ایده های ویژه الگو گرفته می شود و توسط تیم های حرفه ای مورد ارزیابی واقع می شوند. الگوی جعبه های شکیل توسط هنرمندان و طراحان خاصی ساخته و پرداخته می شوند و نمی توان طراحی و گرافیک آن ها را به افراد مبتدی واگذار کرد. در ساخت باکس های ویژه ای همچون جعبه های سخت از جنس های مختلفی همچون چوب، چرم، مقوا و یا ترکیبی از آن ها استفاده می شود اما بکار گیری مقوا متداول ترین و مقرون به صرفه ترین شیوه ممکن برای تولید آن هاست. آنچه که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت، همین پک های مقوایی سخت است.

چاپ افست
هارد-باکس-تبریز

نمونه های اجرا شده

101 بسته-بندی-تبریز
102 بسته-بندی-تبریز
103 بسته-بندی-تبریز
104 بسته-بندی-تبریز
105 بسته-بندی-تبریز
106 بسته-بندی-تبریز
107 بسته-بندی-تبریز
108 بسته-بندی-تبریز
109 بسته-بندی-تبریز
110 بسته-بندی-تبریز
111 بسته-بندی-تبریز
112 بسته-بندی-تبریزبیشتر
طراحی بنر اینستاگرامی ، افزایش فالوئر