کمپین تبلیغات انتخابات در تبریز

تبلیغات انتخاباتی شورای شهر و ریاست جمهوری

تبلیغات انتخاباتی شورای شهر و ریاست جمهوری از جمله فعالیت های مجموعه ما می باشد .از آنجا که تبریز چاپ چندین دوره افتخار همکاری با کاندیداهای شورای شهر و ریاست جمهوری، در زمینه تبلیغات محیطی و مجازی را داشته است، برای سال 1400 نیز برنامه های ویژه ای برای تبلیغات سیاسی کاندیداهای گرامی در نظر گرفته است که این تبلیغات به دو دسته تقسیم می شوند .

1-تیزر تبلیغاتی انتخابات

اگر می خواهید بهتر و بیشتر دیده شوید باید متفاوت و زیباتر تبلیغ کنید. مجموعه تبریز چاپ با ساخت تیزر تبلیغاتی انتخابات ، مستند و تهیه انواع کلیپ انتخاباتی کاندیدا برای بهتر دیده شدن در شبکه های مجازی و تلویزیون و سایت انتخاباتی شما را یاری می نماید.

2- تبلیغات محیطی شامل :

بنر : چاپ بنر تا عرض ۵ متر و طول ۵۰ متر که از جذاب ترین و مقرون به صرفه ترین تبلیغات سایز بزرگ برای نصب بر روی ساختمان، دیوار و بیلبوردهای تبلیغاتی می باشد.

استند : استند ها بهترین گزینه برای تبلیغات محیطی متغیر هستند. سایز پایه استند معمولا ۲ متر در ۹۰ سانتیمتر بوده که چاپ پلات و لمینت بر روی آن قرار می گیرد . نامزدهای انتخابات می توانند از استند برای شکیل تر کردن غرفه ها و ستادهای انتخاباتی خود و همچنین معرفی نام نامزد، تصویر ایشان و شعار تبلیغاتی استفاده نمایند .

پوستر : از پوستر ها ( به طور نرمال سایزهای A3، A2 و ۵۰ × ۷۰ ) برای چسباندن به تابلوهای تبلیغاتی، ارائه به افرادی که به ستاد انتخاباتی مراجعه می کنند، چسباندن به اتومبیل های هواداران نامزد و ارائه به رهگذران استفاده می شود .

بروشور : بروشور ها به این دلیل که معمولا سه لتی هستند و از دو جهت تا میخورند، فضای مناسبی برای معرفی جزئیات کاندیدا، از قبیل سن، تحصیلات، سمت ها، فعالیت ها، دستاوردها و سایر موارد را فراهم می آورند . این بروشورها معمولا در سایز A4 چاپ می شوند و هزینه بسیار پایین تری نسبت به چاپ پوستر دارند .

کارت ویزیت : کارت ویزیت به این دلیل که کوتاه و صریح شما را معرفی می کند کاربرد بسیاری در تبلیغات داشته است و به این خاطر که ابعاد کوچکی دارد و به راحتی در کیف پول جا می گیرد همیشه می تواند همراه مخاطب باشد، ابزار تبلیغاتی مناسبی است برای یادآوری کدهای انتخاباتی شما.

3- تبلیغات مجازی

اینستاگرام : یکی از قوی ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر، اینستاگرام می باشد که از هر قشر و با هر رده سنی مخاطبین را گرد هم آورده است. همانطور که در انتخابات گذشته دیدیم، نامزدهای انتخاباتی که اینستاگرام را هدف تبلیغات خود قرار داده بودند به راحتی توانستند تعداد بسیار زیادی از جوانان را با شعارهای هدفمند و تصویر گویا از اهداف، پای صندوق های رای کشانده و انتخاب شوند . ما با امکاناتی که در اختیار داریم، می توانیم به راحتی صفحه ای با دنبال کنندگان چند هزار نفری ایرانی فعال برای شما فراهم کنیم تا دیده شوید.

تلگرام : می توان گفت همه ی افرادی که از موبایل های هوشمند استفاده می کنند، برای ارتباطات اجتماعی خود از تلگرام استفاده می کنند. این روزها همه ی افرادی که کانال تلگرامی دارند، به راحتی می توانند کالاها، فعالیت ها، اطلاعیه ها و صحبت های خود را به چندین هزار نفر معرفی کنند. ما این امکان را داریم تا کانالی با چند هزار نفر عضو فعال ایرانی تلگرام برای شما فراهم کنیم تا به راحتی تحصیلات، توانایی ها و فعالیت های پیشین و فعلی خودتان را معرفی نمایید.

4-هدایای تبلیغاتی انتخاباتی :

هدایای تبلیغاتی انتخاباتی نقش مهمی در کمپین انتخاباتی ایفا می‌کنند. نامزدها با ارائه هدایای تبلیغاتی انتخاباتی مربوط به برنامه‌های خود برای کشور یا شعارهایشان، رویکردشان را نشان می‍دهند. بسیار مهم است که نامزدها اهداف خود را در صورت انتخاب شدنشان توسط اکثریت رای دهندگان، توضیح دهند. در این راستا، هدایای تبلیغاتی به عنوان ابزار موثر در کمپین در نظر گرفته می‌شوند چون نامزدهای متفاوت از احزاب مختلف می‌توانند شعارها و اهداف خود را در آن‌ها بازگو کنند. این روش همچنین راه خوبی برای انتشار اطلاعات ارزشمند در مورد کاندیدای مورد نظر و آرمان‌های آن‌ها است به طوری که مردم و رای دهندگان در هر جایی، تصویر روشنتری از نامزد انتخاباتی و کسانی که در کمپین فعالیت می‌کنند بدست می‌آورند. با این تفاسیر بهره‌گیری از هدایای تبلیغاتی انتخاباتی برای نامزدها به دلیل نقش مهمی که در دوره مبارزات انتخاباتی ایفا می‌کنند مورد تاکید قرار می‌گیرند. به همین دلیل هم هست که نامزدها بودجه بیشتری را برای این هدایای انتخاباتی در نظر گرفته‌اند چرا که بخش بزرگتری از کمک‌های مالی از خود حامیان به دست می‌آید. باید روشن شود که نامزدها و طرفداران باید هماهنگ با نوع نماد، متن، شعار، عکس و سایر اطلاعات که در هدایای تبلیغاتی انتخاباتی استفاده می‌شوند، کار کنند تا باعث گیجی افراد نشوند. آن‌ها باید نسبت به کلماتی که از آن‌ها استفاده می‌کنند متمرکز باشند و از همه مهم‌تر خود نامزدها باید از آن‌ها پیروی کنند. که پس از آنکه سرانجام به مقام خود برسند، آنچه را وعده داده‌اند به اجرا در می‌آورند. علاوه بر هدایای تبلیغاتی خاص، نامزدها می‌توانند از انواع محصولات تبلیغاتی برای انتخابات استفاده نمایند. رایج‌ترین چیزی که می‌توانید پیدا کنید به شرح زیر است:

طراحی بنر اینستاگرامی ، افزایش فالوئر