چاپ کارت ویزیت سلفون:

این نوع کارت ویزیت دارای یک روکش محافظ است که می تواند از جنس سلفون مات یا براق باشد که موجب استحکام بیشتر کارت شود. این نوع کارت از جمله کارت های مقرون به صرفه و پر مصرف است . به دلیل روکش محافظ در مدت طولانی می توان از این نوع کارت استفاده نمود که مقاوم در برابر خش پذیری و رطوبت است.

چاپ کارت ویزیت کتان:

این کارت ویزیت، از جمله کارت های ویزیت پر طرف دار میباشد. علت علاقه مندی زیاد به این کارت ویزیت بافت موجود بر روی خود کاغذ و همچنین مقرون به صرفه بودن آن می باشد. اگر به دنبال یک کارت ویزیت متفاوت و مقرون به صرفه هستید می توانید از این نوع کارت استفاده نمایید. در این نوع کارت ویزیت ها به علت وجود بافت در هنگام چاپ رنگ مانند کاغذ گلاسه روی کار نمی نشیند. به همین دلیل کارهایی که دارای زمینه های روشن و سفید می باشند هنگام چاپ روی کارت کتان زیبا می شوند ولی کارهایی که دارای زمینه های تیره و مشکی می باشند بر روی کاغذ کتان خوب نشده و بهتر است از جنس دیگری استفاده شود.

چاپ کارت ویزیت لمینت:

این نوع کارت ویزیت در بین کارت های مقوایی بر اساس نوع روکش دارای ضخامت قابل توجهی است و روکش این کارت ویزیت در لمینت مات، مات بوده و در لمینت براق، شفاف می باشد و به دلیل استحکام بالای این روکش ، دوام و ماندگاری آن نسبت به کارت های دیگر بسیار بیشتر می باشدو می توان برای مواردی که تعداد مخاطبان و توزیع کارت محدود است از این نوع استفاده نمود.

چاپ کارت ویزیت پی وی سی:

این نوع کارت ها را می توان جز کارت های ویزیت غیر مقوایی مقاوم معرفی نمود که مقاومت خاص آن موجب ارزش و اهمیت این کارت است با این تذکر که انعطاف در این نوع کارت ها بسیار ناچیز است . این کارت ها به دلیل جنسی که دارند دارای ماندگاری قابل توجهی هستند و انواع آن بر اساس ضخامت های موجود تعریف می گردد.این نوع کارت به دلیل مقاومت و جنس خاص خود گرانتر از سایر انواع کارت ویزیت است و برای مصارف خاص از آن استفاده می گردد.

بیش از 2000 نمونه کارت ویزیت برای مشاهده و انتخاب طرح مورد نظر

چاپ افست
عنوان اندازه تعداد زمان تحویل قیمت
کارت-ویزیت-تبریز

کد : 2206

کارت-ویزیت-تبریز

کد : 2205

کارت-ویزیت-تبریز

کد : 2204

کارت-ویزیت-تبریز

کد : 2203

کارت-ویزیت-تبریز

کد : 2202

کارت-ویزیت-تبریز

کد : 2201

کارت-ویزیت-تبریز

کد : 2200

کارت-ویزیت-تبریز

کد : 2199

کارت-ویزیت-تبریز

کد : 2198

کارت-ویزیت-تبریز

کد : 2197

کارت-ویزیت-تبریز

کد : 2196

کارت-ویزیت-تبریز

کد : 2195
بیشتر
طراحی بنر اینستاگرامی ، افزایش فالوئر