چاپ کاغذ دیواری در تبریز


با یک انتخاب مناسب و درست و با کمترین هزینه به خانه خود زیبایی و روح ببخشید. کاغذدیواری پوستری همانند کاغذدیواری نصب می‌شود و قابل شستشو هستند. چاپ طرح‌های کاغذدیواری سه‌بعدی به دسته‌های زیر تقسیم می‌شود:

  • کاغذدیواری طرح کودک
  • کاغذدیواری طرح اسپرت
  • کاغذدیواری مناظر طبیعی
  • کاغذدیواری طرح اسپرت
  • کاغذدیواری سه‌بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی

چاپ کاغذدیواری سه‌بعدی ازنظر جنس با انواع کاغذدیواری‌های معمولی فرقی ندارد اما طراحی آن به‌گونه‌ای است که به دلیل سایه‌هایی که دارد، طرح آن در فاصله حدود سه متری برجسته یا فرورفته به نظر می‌رسد. باید در نظر داشت که برجستگی یا اکلیلی بودن کاغذ به معنای سه‌بعدی بودن نیست. قیمت کاغذدیواری سه‌بعدی هم با کاغذدیواری‌های دیگر تفاوت چندانی ندارد. اصولاً تفاوت قیمت کاغذدیواری‌ها در نوع آلبوم (جنس و برند) آن‌هاست.

انواع کاغذ دیواری

پوستر و کاغذدیواری شرکت پرینت لوتوس تنوع‌ بالایی در نقش و مدل و رنگ بندی دارد مانند کاغذ دیواری طبیعت، کلاسیک، کودک،گل، شهری و سنتی و تاریخی، حیوانات، مشاغل و … دارد. در ضمن امکان تولید کاغذدیواری‌ با طرح دلخواه شما به‌صورت سفارشی را دارد. کاغذدیواری سه‌بعدی از جدیدترین نوع کاغذدیواری است که امروزه در دکوراسیون داخلی کاربرد زیادی دارد و طرفداران زیادی دارد. چاپ کاغذدیواری سه‌بعدی به دو صورت عرضه می‌شود: 1-آماده 2-سفارشی

مزیت چاپ کاغذدیواری سه بعدی

از مزیت‌های چاپ کاغذدیواری سه‌بعدی این است که شما می‌توانید هر تصویری که دوست دارید (به‌شرط آنکه کیفیت قابل قبولی داشته باشد) را چاپ کنید. یک گام جدید و تحولی عظیم در چاپ کاغذدیواری سه‌بعدی، ورود تصاویر عمق دار و سه‌بعدی به این عرصه می‌باشد که نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده است. با نصب این کاغذ دیواری سه‌بعدی می‌توان منزل یا محل کار را بزرگ‌تر از حد واقعی نمایش داد و زیبایی دوچندان به دکوراسیون محیط بخشید. برخی تصور می‌کنند که خود کاغذ دیواری برجسته است، درصورتی‌که درواقعیت این‌طور نیست. این از خاصیت سه‌بعدی بودن آن است.

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی سفارشی

چاپ کاغذدیواری سه‌بعدی سفارشی در حقیقت تصویر یا طرحی است که طبق سفارش شما بر اساس اندازه، طرح و رنگ دلخواه شما بر روی جنس سفید و خام کاغذدیواری چاپ‌شده و به روش کاغذدیواری‌های استاندارد نصب می‌شود. در کاغذدیواری سفارشی طرح‌هایی مانند شهر، جنگل، دریا، پرتره و … در کیفیت چاپ بسیار تأثیرگذار است. چراکه حس وجود منظره‌ای دل‌نشین در منزل و محل کار را به شما القا می‌کند و همچنین این تصاویر باید نسبت به نور مقاوم و قابل شستشو باشند. امروزه در دکوراسیون داخلی، از این کاغذدیواری‌ها خیلی استفاده می‌شود. زیرا نسبت به رنگ و سنگ‌های تزئینی مقرون‌به‌صرفه تر، با جلوه زیباتر، سرعت انجام کار بیشتر و دارای طرح‌های سفارشی و دلخواه است. جنس این کاغذهای دیواری ترکیبی از کاغذ، روکش‌های PVC و یا پلی اورتان می‌باشد که باعث می‌شود کیفیت بی‌نظیری داشته باشد و به‌راحتی بتوان شست.

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی اختصاصی

چاپ کاغذدیواری سه‌بعدی اختصاصی قطعاتی هستند که در کنار یکدیگر بر روی دیوار و یا هر سطح عمودی قرارگرفته و کاغذدیواری را می‌سازند. معمولاً پوستر و کاغذدیواری‌ها هر دو عنصر متن و گرافیک را دارند. هرچند یک پوستر ممکن است فقط متن و یا یک طرح گرافیکی داشته باشد ولی درهرصورت چاپ کاغذدیواری اختصاصی در هر دو حالت چشم‌نواز و جذاب است. از پوسترهای دیواری برای اهداف گوناگونی ازجمله تبلیغ یک برند، معرفی یک محصول و علی‌الخصوص زیباسازی محیط با استفاده از آثار هنری مشهور و یا طرح‌های گرافیکی برای محیط‌های مسکونی، اداری و تجاری استفاده می‌شود. نصب پوسترها می‌تواند دکوراسیون محیط زندگی یا کار شمارا متفاوت جلوه دهند. البته حواستان باشد که استفاده در مناظر شلوغ و در مدت طولانی، خسته‌کننده می‌شود.

چاپ دیجیتال در تبریز
طراحی بنر اینستاگرامی ، افزایش فالوئر