هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

امروزه تاثیر هدایای تبلیغاتی در کسب و کارها بر کسی پوشیده نیست. ماندگاری یک تجارت در ذهن مخاطب با دادن هدایای تبلیغاتی تثبیت می شود. ماندگاری برند در ذهن مخاطب باعث می شود تعداد مشتریان وفادار افزایش پیدا کند و در نهایت یک کسب و کار به موفقیت نزدیک تر شود. داشتن مشتریان وفادار قسمت بزرگی از فروش شما را شامل می شود. یک مشتری با داشتن یک خاطره خوش از دریافت هدیه تبلیغاتی از جانب شما، می تواند شما را به چندین مشتری دیگر نیز معرفی کند.

کلاه تبلیغاتی

کلاه امروزه یکی از ابزارهای پرکاربرد در زندگی انسان‌ها است. در طراحی کلاه تبلیغاتی خلاقیت‌ها و زیبایی‌های خاصی به کار می‌رود و در بسیاری از شرکت‌ها و بنگاه‌ها در استراتژی بازاریابی به‌ عنوان هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کلاه تبلیغاتی به دلیل بازگشت سرمایه خوبی که به نسبت هزینه کرد تبلیغاتی خود دارد از محبوبیت ویژه ای در اجرای کمپین های بازاریابی بخصوص در فصل تابستان برخوردار است. کلاه تبلیغاتی، آفتابگیر تبلیغاتی، چتر تبلیغاتی، چتر سایه بان تبلیغاتی، پنکه دستی، کولر رومیزی تبلیغاتی، بادبزن تبلیغاتی از جمله اقلامی هستند که در فصل تابستان طرفداران زیادی دارند. کلاه تبلیغاتی پارچه ای، کلاه کاغذی، کلاه فومی تبلیغاتی، کلاه نقابدار، کلاه کپ، کلاه کتان و فلامنت، کلاه مقوایی از جمله انواع کلاه های تبلیغاتی هستند. با توجه به نوع جنس کلاه قابلیت های مختلف چاپ روی کلاه وجود دارد. قیمت کلاه ها هم بسته به طراحی، جنس ، تعداد و نوع چاپ تعیین می شود. همکاران ما در صدرا آماده‌اند تا مشاوره کاملی از کیفیت و قیمت این هدیه به شما بدهند. مهمترین عامل در ماندگاری و تاثیرگذاری هدایا تبلیغاتی ، انتخاب درست و مناسب برای مخاطب مورد نظر است.

زیرلیوانی تبلیغاتی

زیرلیوانی تبلیغاتی فرصت بسیار عالی برای برندهاست تا داستان خودشون رو در جلسات مهم و پای قراردادهای حیاتی بیان کنند. از این رو این هدیه که برای پاکیزه نگاه داشتن و زیبایی محیط هم به ما کمک می کند بسیار مورد توجه کسب و کارها است. کاربردهای فراوان این محصول درمکان های مختلف کاری، حرفه ای، تفریحی، منزل، ورزشی و... آن را به یکی از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی تبدیل کرده است. زیرلیوانی تبلیغاتی یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین هدیه های تبلیغاتی است که مورد استفاده قرار می گیرد. حضور پررنگ لوگو یا نام برند شما در مهمانی‌ها و پذیرایی ها در ذهن مخاطب بسیار تاثیر گذار است. زیرلیوانی تبلیغاتی، یک شروع مهیج برای پذیرایی است که نگاه مخاطبین را به خوبی جلب می کند. زیرلیوانیهای شکیل و با کیفیت و جنس خوب که قبل از پذیرایی در مقابل مخاطب قرار می گیرد حتی بعضا باعث می شود که مخاطب آن را برانداز و بررسی کند و این همان نقطه ای است که برندها به دنبال آن هستند. توانایی چاپ بسیار خوب در انواع مختلف زیرلیوانی تبلیغاتی و همچنین تنوع بسیار بالا در این محصول که با کارهای خلاقانه همراه شده این هدیه تبلیغاتی را بسیار محبوب کرده است.

جاکارتی تبلیغاتی

جاکارتی تبلیغاتی یا جای کارت ویزیت تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی ارزان است که با توجه به حجم بالای کارت‌های بانکی و کارت‌های ویزیت زیاد تبدیل به یک ابزار کاربردی و کار راه‌انداز برای مخاطبین خود شده است. هدایای تبلیغاتی صدرا با تولید و واردات انواع جاکارتی تبلیغاتی و جای کارت ویزیت تبلیغاتی در طرح‌های متنوع این محصولات را ارائه می‌نماید. درج لوگو و شعار شما روی جلد جاکارتی و استفاده هر روزه و چندین بار در روز از این هدیه باعث می‌شود تا برند شما مدام در معرض دید مشتریان و مخاطبین قرار بگیرد و تکرار این پیام برای مخاطب یعنی درج نشان شما در ذهن مشتری.

جلد مدارک و دسته چک

جلد مدارک و جلد دسته چک با توجه به حساسیت و ریسک بالای از بین رفتن مدارک ، دسته چک ، بیمه و سایر مدارک به عنوان یک هدیه برای آسودگی خیال مشتریان برای کاهش ریسک خرابی مدارک بکار برده می‌شود. وظیفه اصلی این هدیه محافظت از مدارک و مستنداتی است که برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند. در اصطلاح اقلامی نظیر کیف جلد مدارک چرمی ، آلبوم مدارک ، جلد عابر بانک ،‌ جلد مدارک چسبی ، جلد کارت اعتباری همان جلد مدارک هستند. جلد مدارک ارزان قیمت و جلد مدارک چربی با قیمت‌ مناسب این هدیه را بیشتر از پیش در معرض کاندید شدن برای هدایای تبلیغاتی قرار داده است. این هدیه در شکل‌ها، جنس‌ها و قیمت های بسیار متنوعی عرضه می گردد. درج لوگو و شعار سازمانی روی جلد مدارک که اتفاقا به مدت زیاد هم توسط مخاطبین و مشتریان که این هدیه را دریافت کرده‌اند استفاده می‌شود باعث می‌شود برند سازمانی شما به مدت زیادی جلو چشمان مشتری باشد.

هدایای ویژه بانوان

هدایای ویژه بانوان نکته عجیب اما واقعی دارد. خانم‌ها بیشتر از اینکه به ارزش هدیه توجه داشته باشند به نفس کار و اینکه به یادشان بوده‌ایم توجه دارند. صرفا تهیه هدایای تبلیغاتی ویژه بانوان نباید از جنس هدایای لوکس و نفیس باشد. اتفاقا زیاد این جمله را از خانم‌ها می شنویم که به یادمان باشید حتی با یک شاخه گل. بانوان جایگاه خاصی در فرهنگ و مذهب ما دارند. تهیه هدیه و تشکر و قدردانی از آنها می‌تواند بخشی از محبت‌ها و زحمات آنها را که اغلب نادیده گرفته می شود را هم جبران کند. از طرف دیگر یکی از تصمیم گیرهای اصلی در خریدها خانم‌ها هستند. با توجه به این موضوع تهیه هدیه ویژه بانوان می‌تواند تاثیر بسزایی در تصمیم گیری خرید برای خانم‌ها داشته باشد. این نکته می‌تواند به کسب وکارها در انتخاب هدیه تبلیغاتی کمک زیادی نماید.

طراحی بنر اینستاگرامی ، افزایش فالوئر