هداياي تبليغاتي در واقع يك روش نوین تبليغاتي برای تشکر و قدر دانی از انتخاب و اعتماد مشتریان به شما می باشد. هداياي تبليغاتي را می توان يادگاري هاي كاربردي در نظر گرفت كه نام ، نشان و آرم تجاري شما وهمچنين محصولات و خدمات شما را به گونه اي موثر در ذهن مشتريان حك مي كند و یا به عبارتی دیگر هداياي تبليغاتي يكي از مهمترين عوامل جلب توجه می باشد كه ميتواند اثر زيادي در به خاطر سپردن محصولات و خدمات شما داشته باشد. حال به این نکته هم باید توجه کرد که انتخاب صحيح نوع هدايای تبليغاتي و به كارگيري خلاقانه در انتخاب یا طراحي هدایا و مرتبط بودن آن با محصولات و خدمات شما از اهميت بسيار بالايي برخوردار است زیرا بسياري از مشتریان از هدايای تبليغاتي خود استفاده مي كنند ارائه هدایایی خلاق كه مخاطب را به هيجان آورد باعث خشنودي مخاطب و پيدا شدن نگرش مثبت نسبت به تبليغات كننده در مشتری می شود.
مشتريان اكثرا آگهي هاي چاپي و الكترونيكي را نگه نميدارند يا ازخاطر ميبرند ولي با ارائه يك هدیه تبلیغاتی حتی کوچک (که می تواند یک خودکار تبلیغاتی یا لیوان تبلیغاتی و ... باشد) که اطلاعات تماس شما روي آن درج شده ميتوانيد ارتباطي نزديك و مستقيم و ماندگارتر با مخاطب خود برقرار نماييد.. طبق پژوهش هاي مستمري كه در زمینه هدایای تبلیغاتی انجام شده است در روابط هديه دهندگان و هديه گيرندگان ، يافته ها حاكي از اين است كه شركت هايي كه به مشتريان خود هدايای تبلیغاتی مي دهند در مقايسه با شركت هايي كه هديه نمي دهند دوبرابر شانس تماس گرفتن از طرف هدايا گيرندگان را دارند.


کیف مدارک

یکی از محصولات بسیار بی نظیر که در فروشگاه های مختلف عرضه می شود، کیف مدارک مردانه است.

این محصول از کیفی بسیار بالایی برخورارذاست.

با توجه به نوع مواد به کار رفته، دوخت و نوع نخ استفاده شده در طراحی آن، کیفیت این محصول متفاوت خواهد بود.

از آنجا که کیف های مدارک بسیار ضروری هستند، هر چه قدر کیفیت این کیف بالاتر باشد، اسناد و مدارک بیشتری در آن جای داده می شود و دوام و ماندگاری آن بیشتر خواهد بود.

ویژگی های کیف مدارک مردانه

کیف مدارک مردانه، سه بخش مجزای داخلی دارد که امکان نگهداری مدارکی مانند: پاسپورت، شناسنامه انواع کارت های بانکی، کارت ملی، کارت پایان خدمت، دفترچه بیمه، دسته چک و …
کیف مدارک مردانه از گارانتی برخوردار است و شما می توانید به مدت یک سال از زمان خرید، در صورتی که تغییر رنگ، پارگی طبیعی یا سوراخ شدگی مشاهده کردید این محصول را عودت نمایید.

هدیه-کیف-تبریز
هدیه-کیف-تبریز
هدیه-کیف-تبریز
هدیه-کیف-تبریز
طراحی بنر اینستاگرامی ، افزایش فالوئر