آفتابگیر تبلیغاتی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی می باشد. آفتابگیر تبلیغاتی ماشین با کاربرد مثبتی که دارد از تابیدن نور آفتاب به داخل خودرو جلوگیری می کند. سایبان تبلیغاتی اتومبیل از ایجاد آثار نامطلوب نور خورشید در مواقعی که خودرو متوقف است جلوگیری میکند. آفتابگیر ارزان تبلیغاتی اتومبیل از رنگ پریدگی و ترک داشبورد جلوگیری می کند. قیمت آفتابگیر تبلیغاتی ماشین در کیفیت و جنس آفتابگیر تاثیر بسزایی دارد به این صورت که چاپ آفتابگیر تبلیغاتی باعث می شود که هزینه تبلیغات روی سایبان اتومبیل براحتی برای تبلیغ دهنده در بیاید. تولید آفتابگیر تبلیغاتی ماشین توسط کارشناسان این حوزه و با استاده از متریال های خاص انجام می شود.

خرید آفتابگیر تبلیغاتی با بهترین کیفیت در هدایای تبلیغاتی تبریز چاپ … با ما همراه باشید

آفتابگیر تبلیغاتی یکی دیگر از اقلامی است که به عنوان هدیه تبلیغاتی در مراکز مخصوص چاپ و عرضه هدایای تبلیغاتی عرضه می‌شود.  هر کسی که وسیله نقلیه شخصی داشته باشد، حتما تا به حال برای تهیه آفتابگیر تبلیغاتی و سایه بان تبلیغاتی ، احساس نیاز کرده است. آفتابگیر وسیله‌ای کاربردی است که مانع از ورود نور خورشید به داخل ماشین می‌شود و سرنشینان و وسایل داخل ماشین را از گزند آفتاب، در امان نگه می‌دارد. آفتابگیر تبلیغاتی معمولا در دو مدل مربع و دایره تهیه می‌شود. این آفتابگیر از جنس پارچه شمعی است و داخل آن فنرهایی کار گذاشته می‌شود که شکل و فرم اصلی آن را حفظ کند. این آفتابگیرها معمولا جمع می‌شوند و در یک کاور سوزنی قرار می‌گیرند.

روی آفتابگیر می‌توانید لوگو، نام برند و اطلاعات مورد نیاز خود را چاپ کنید. ابعاد آن تقریبا اندازه کاغذ A3 است ولی ابعاد طراحی شما ممکن است با توجه به نوع آفتابگیری که انتخاب می‌کنید متفاوت باشد. اگر می‌خواهید طراحی خاصی برای آفتابگیر داشته باشید حتما از چاپخانه مورد نظر از قبل در مورد ابعاد آن سوال کنید. استفاده از آفتابگیر در ماه‌های گرم سال به اوج خود می‌رسد. معمولا افراد در طول سفر با خود همراه می‌برند. از آنجاکه روی وسیله نقلیه قرار می گیرد، مثل یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک است. افراد زیادی آن را می‌بینند.

آفتابگیر تبلیغاتی خودرو

آفتابگیر تبلیغاتی خودرو یکی از بهترین و در معرض دید ترین انواع هدایای تبلیغاتی است که علاوه بر طول عمر و و ماندگاری بالایشان در بهترین مکان یعنی برروی اتومبیل نصب می شود و در تمامی مکانهای عمومی نام برند و لوگوی شما را به نمایش می گذارد . آفتابگیرهای تبلیغاتی ماشین که پشت شیشه جلو نصب می شوند در اصل یک تابلوی تبلیغاتی به اندازه شیشه اتومبیل را به رایگان و در هر نقطه ای برای شما به وجود می آورد .

آفتابگیرهای خودرو یکی‌ از شایسته ترین و در معرض دیدترین اشکال هدایای تبلیغاتی می‌باشند که علاوه بر ارتفاع قدمت و ماندگاری بالایشان در شایسته ترین مکان یعنی بر روی ماشین نصب شده و در کلیه مکانهای همگانی اسم مارک و لوگوی شما‌ روی آفتابگیر تبلیغاتی خودرو چاپ می شود و به نمایش در میاورند . آفتابگیرهای تبلیغاتی ماشین که پشت شیشه جلو نصب میشوند اساسا یک تابلوی تبلیغاتی به میزان اندازه شیشه خودرو می باشد و در هر مکان این امکان برای شما به وجود می‌آورند که بتوانید تبلیغات محصول و کالای خود را بر روی آن انجام دهید  .

گونه های آفتابگیرهایی که بر روی شیشه های بغل نصب می‌شوند بطور دایم و مستمر و حتی‌در در زمان تکان خودرو تابلوهای تبلیغاتی همیشگی و سیاری را برای شما ساخت می نمایند که با دقت به ارزش این هدایای تبلیغاتی یکی‌از اثرگذارترین و مقرون به صرفه ترین دسته تبلیغات را در میزان اثربخشی و گستردگی نمایش برای شما به ارمغان می‌آورند .