خدمات طراحی سایت

یک وب سایت زیبا و کار آمد برای کسب و کار خود خلق کنید!

امروزه داشتن وبسایت برای سازمانها و شرکتها به یک ضرورت تبدیل شده است. فرقی نمیکند که شما در کارخانه، سازمان و یا حتی در اتاقی کوچک در منزل، کسب و کارتان را اداره میکنید، وبسایت یکی از مهمترین عواملی است که مشتریان شما را بر اساس آن محک میزنند. وبسایت همانند یک فروشنده فعالی است که 24 ساعت شبانه روز، کسب و کار شما را به بقیه معرفی میکند. همانطور که رفتار یک فروشنده در چند ثانیه اول بسیار تاثیر گذار است، عملکرد وبسایت در نگاه اول نیز به همان اندازه موثر و قابل اهمیت میباشد. ما در گروه تاچ از زاویه دید مشتریان شما، وبسایت را مورد بررسی قرار میدهیم و همچنین با تسلط بر علم UI و UX وبسایتی کاربرپسند و مطابق با استاندارد روز را طراحی میکنیم. وبسایت یکی از ابزارهای اصلی دیجیتال مارکتینگ است که این امکان را میدهد تا سایر فعالیت های مربوط به تبلیغات فضای مجازی را حول آن گسترش داد

طراحی-سایت-تبریز

12 دلیل برای داشتن وب سایت

به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

با کمک وبسایت میتوانید مشتریان جدیدی بدست آورید.
وبسایتها به راحتی توسط گوگل قابل جستجو هستند.
همیشه و در هر کجا در دسترس است.
ابزاری بسیار موثر در کاهش هزینه ها بشمار میرود.
امکان بروز کردن و تغییر اطلاعات سایت براحتی امکان پذیر است.
وبسایت حرفه ای باعث افزایش اعتماد مشتریان میشود.
اگر به فکر برند سازی هستید هرگز از اهمیت وبسایت غافل نشوید.
نداشتن وبسایت برابر است با خالی کردن میدان برای رقبا. یک وبسایت حرفه ای در بهبود فرآیندهای مارکتینگ، فروش، منابع انسانی و پشتیبانی اثر قابل توجهی دارد.
با داشتن وبسایت میتوان از سایر ابزارهای دیجیتال مارکتینگ به بهترین شکل استفاده کرد.
وبسایت، بهترین ویترینی است که محصولات و خدمات شما را به تمام دنیا معرفی میکند.
وبسایتها ابزار بسیار مناسبی برای تحلیل رفتار مشتری و در نتیجه فروش بیشتر هستند.

طراحی-سایت-تبریز

گام های طراحی سایت

در تمامی مراحل از ایده تا نتیجه همراه شما هستیم!

نیاز سنجی: برگزاری یک جلسه حضوری با مشتری جهت آشنایی با نوع خدمات و صنعت مشتری و دریافت درخواست ها و نمونه سایت های مورد تایید

ارسال پروپزال: در این مرحله درخواستهای مشتری مورد تحلیل و بررسی قرار میگیرد و پروپزال که شامل لیست امکانات، زمان بندی و قیمت اجرای پروژه است ارسال میگردد.

ارسال قرارداد: پس از دریافت تاییدیه پروپزال، قرارداد مربوطه تنظیم میشود و پس از امضا آن توسط طرفین و پیش پرداخت، اجرای پروژه صورت میپذیرد.

دریافت محتوا: در این مرحله لازم است فایل اطلاعات گرافیکی مانند لوگو، کاتالوگ، تصاویر و همچنین فایل اطلاعات متنی مانند نام منوهای وبسایت به همراه رزومه شرکت، دسته بندی محصولات و خدمات به همراه توضیحات هر کدام، اطلاعات راه های ارتباطی با شرکت، فرم های الکترونیکی مانند فرم استخدام، ثبت سفارش و هر مطلب دیگری که در نظر دارید در وبسایت به بارگزاری گردد ارسال شود.

  • ارسال اطلاعات بصورت جامع و یکباره در تسریع روند اجرای پروژه بسیار موثر است.

تحویل اولیه: در این مرحله فعالیت های مربوط به کد نویسی و گرافیک سایت انجام میشود و همچنین بخشی از اطلاعات دریافتی نیز در وبسایت درج میشود. پس از مشاهده طرح اولیه وبسایت توسط مشتری، نظرات ایشان بصورت حضوری و یا مکتوب دریافت میگردد و قبل از اعمال مجدد از مشتری تاییدیه اجرا دریافت میگردد.

تحویل نهایی: در این مرحله تغییرات احتمالی بر حسب نظرات مشتری اعمال میشود و پس از بارگزاری تمامی محتواها، در اصطلاح وبسایت به مشتری تحویل داده میشود.

تسویه و آموزش: پس از دریافت تاییدیه نهایی، تسویه پروژه انجام میشود و در صورت درخواست مشتری، کار با پنل مدیریت وبسایت جهت تغییر و یا اضافه کردن محتوا آموزش داده میشود.

پشتیبانی: چنانچه مشتری درخواست پشتیبانی از وبسایت را داشته باشد، همکاران ما در این بخش پاسخگوی آنها خواهند بود.

شرکت آذران ارس زیر مجموعه تبریز چاپ یکی از تخصصی ترین شرکت های طراحی سایت تبریز می باشد که با استفاده از تکنولوژی های روز، تیم خلاق و قیمت رقابتی همراه شما در مسیر معرفی کامل برند شما در دنیای مجازی است.

طراحی-سایت-تبریز
طراحی-سایت-تبریز